Dawn of War 3 Satışa Çıktı

Herkese yeniden selamlar sayın OyunLobi okuyucuları!

Dünya çapında herhangi bir oyun sıralamasına girmek, ya da daha doğru terimiyle bir başarı yakalamak her baba oyunun harcı değildir. Fakat bazı oyunlar sıralamaya girmek konusunu abartmış, sıralamanın en üstüne çıkmıştır. Bugünkü konum ise sıralamanın en üstünde olan oyunlardan biri olan Warhammer 40K’nın yeni oyunu, daha doğrusu ek oyunu olan Warhammer 40,000: Dawn of War 3.

Uzun bir süre önce duyurulan, ve nihayet 27 Nisan 2017’de kavuştuğumuz oyun, şuanda güncel olarak Voidu oyun satış platformu üzerinde bizlere sunuluyor.

Ork, Space Marine ve ya Eldar topluluklarından birini seçerek, hiçte kolay olmayan, zor rakiplerle deliler gibi savaşıyoruz, ve maalesef savaştığımız 10 oyundan 9’unda ölüyoruz.

Peki oynanışına bakmadan bile, bu yazılı anlatımlarla etkilendiğinizi sandığımız oyunun fiyatı ne?: Adamlar o kadar uğraşmış, tabii ki de bizde emeklerinin karşılıklarını hayliyle vereceğiz. 179 TL gibi bir fiyatla satılan ürün, şuanda (29 Nisan 2017) 129 TL gibi bir fiyatla satılıyor. Ben derim ki bu indirim bitmeden koşun ve oyundaki yerinizi kapın!

Acheron’un, bilinmez ve gerilim dolu Dünyasındaki ölümcül güçlere sahip silah için savaşan ırklar/topluluklar ve vahşet içeren oyun olan Down of War 3’ü tüm hardcore oyun severlere ve kan görmekten zevk alan bazı psikopatlara oyunu öneriyorum! Şimdiden iyi oyunlar dilerim efenim!

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Dawn of War 3 Satışa Çıktı” için 2 yorum

 • 08/05/2017 tarihinde, saat 10:27
  Permalink

  Kaliteli ve güzel bir oyun oynamayı düşünüyordum bakalım deneyelim ve görelim bi.

  Yanıtla
  • 09/05/2017 tarihinde, saat 16:47
   Permalink

   Deneyiminiz bizler için önemli. Dilerseniz bizlere düşüncelerinizi sunabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir