Cs:go Lobisindeki Oyuncular Kim ? Ne istiyorlar ?

Herkese merhabalar.

Dün akşam saatlerine doğru Counter Strike’da lobi istilasına uğranmaya başlanmıştır.Sürekli Rankları değişen ve değişik bir dilde yazı yazan anormal bir şekilde de winleri yüksek olan oyuncular kimler ? Ve ne istiyorlar ?

Geçtiğimiz günlerde başlatılan kampanya da cs go vac sisteminin güçlendirilmesi istenilmişti. Bu kampanyaya destek olmak için hileler ile lobi istilası yaparak chate (Yazan Yazının Türkçesi) ”Herkese Merhaba, bildiğiniz gibi CSGO da birsürü hacker var ve Valve bu konuda hiçbirşey yapmıyor, açıkcası takmıyolar. Skinlerden ve Kasalardan çok fazla para kazandılar, bu yüzden oyunla alakalı hiçbir şey yapmıyorlar ve biz bunu DURDURMALIYIZ. Bunun için bir gün boyunca CSGO oynamayın , böylece oyunu önemsediğimizi ,sorunların çözülmesi gerektiğini ve oyunun bu halde oynanamaz olduğunu onlara kanıtlamış oluruz. Bizler müşteriyiz ve hackersiz, bug sız bir oyun istiyoruz.” iletisini yazıyorlar. Ve haklılar da. Bir nevi grev yapıyorlar.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Cs:go Lobisindeki Oyuncular Kim ? Ne istiyorlar ?” için 2 yorum

  • 18/02/2017 tarihinde, saat 17:41
    Permalink

    Çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir