Counter Strike Profesyonel Oyuncuların Hayatı #4 ScreaM

Herkese merhaba.

Asıl adı Adil Benrlitom olan ScreaM 2 Temmuz 1994 doğumlu Belçikalı bir oyuncudur. Counter Strike Global Offensive ve Counter Strike Source oynamıştır. Bu oyuna başlama sebebi zevk almak içindi fakat hiç hayal edemeyeceği bir gelişme sarf etti bunu fark edince turnuvalara katılarak büyük takımlarda yer edinmiştir. Bir kaç davetiye ile birlikte hile suçlamalarına rağmen VeryGames, Titan, Epsilon eSports gibi büyük takımlarda oynamıştır.

Kariyer başlangıcı olan EPS France turnuvasında ELogic takımı ile büyük bir başarı göstermiştir. 2011 yılında Belçika da düzenlenen Maxlan CS Source turnuvasında VeryGames’ takımını yenerek Richard ”shox” Papillon ile beraber 3DMAX takını katılmıştır.

Arkadaşı olan ”shox” ile Mayıs 2011 de ayrı düşmüştür. Sebebi ise büyük bir takım olan VeryGames takımına katılmasıdır. Fakat 2012 de Tt Dragons takımında yine aynı masalarda oynamaya başlamışlardır.

Counter Strike:GO çıkınca tecrübeli birisi arandığı için Steeve”Ozstrik3r” Flavigni ile tanıştılar. Ağustos ayında beraber oynamaya başlamışlardır.

Şuanda ise oyunculuk kariyerine Team EnVyUs takımında devam ettiriyor.

Başarıları;

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir