Counter Strike Global Offensive Oyun Modları

1- Ölüm Maçı

Bu modda istediğiniz silahı seçip haritanın farklı bölgelerinde doğarak etrafınızdaki kişileri öldürüyorsunuz. Ne kadar çok kişi öldürürseniz o kadar çok puan alırsınız. Daha çok puan almak için Bonus Silah’ları seçip andan yararlanabilirsiniz 🙂

2- Silah Yarışı

Bu modda ise kademeli olarak hafif silahlar, pompalılar, tüfekler, sniperlar ve tekliler sıra sıra gelerek adam öldürmeye çalışıyorsunuz. Silah değişimi her 2 adam öldürdükten sonra gerçekleştirilir. Eğer bıçak ile adam öldürürseniz direk silahınız değişir veya bıçak ile öldürülürseniz silahınız bi önceki silaha döner. En üst seviye ise Altın Bıçak tır. Bu bıçakla bir kişi öldürerek oyun 1.si olmaya çalışıyorsunuz.

 3- YIKIM MODU

Bu modda da kademe kademe silah kullanıyorsunuz fakat anında silahınız değişmiyor. El bitdikten sonra eğer 1 adam öldürdüyseniz silahınız değişir 2 adam öldürdüyseniz silahınız değişir ve flaşh bombasına sahip olursunuz. 3 adamda grenade, 4 adamda ise molotof sahibi olursunuz. Bir kişiye bomba verilir ve belli bir alana o bombayı kurulması istenir.

4- Basit Eğlence

Bu modda 10 kişi CT 10 kişi ise T dir. Başlangıçta zırhınız ve kitiniz olur. Bomba kurma/çözme üzerinedir. Bombayı kurup/çözüp oyunu kazanırsınız (eğer T iseniz bomba patladığında kazanırsınız). Süre bitdiğinde iki takımda da hayatda kalan oyuncu var ise CT takımı bombayı kurdurtmadığı için kazanmış sayılır.

5- Rekabetçi

Bu modda ise 5’e 5 oynanır. Yine bu mod da bomba kurma/çözme üzerinedir fakat konuştuğunuz karşı takıma gitmez, daha ciddi bir oyun sergiler ve rankınızı arttırmaya çalışırsınız. İlk raunda 800 dolar verilir ve zırh, kit gibi teçhizat alımları size kalmıştır. Bu mod en uzun süren oyun modu dur. Oyunun akışına bağlı 90 dakikayı bulabilir.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir