Code Vein’in İlk Videosu Yakında!

Merhaba Sevgili OyunLobi Okuyucuları! Yeniden Selamlar.

Bandai Namco Games, yani adını en çok duyduğumuz oyunları olan Dark Souls’un yapımcısı olan firmadan yeni oyunlarının ilk videosu ile bizi şaşırtmaya geliyor!

Yapımcı firma Dark Souls’u yaptığı, ve çıkacak olan oyun Code Vein’in Dark Souls’a benzemesi nedeniyle bir çok oyuncunun aklında Dark Vein gibi bir düşünce yaratan oyun, düşüncelerin aksine daha farklı bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Şahsen Dark Souls’u zar zor bitiren ben, Code Vein’e başlamaya cüret edebilirmiyim bilmiyorum.

Şimdi ise asıl konumuz olan video’ya gelelim. Her oyunda olduğu gibi, oyun çıkmadan önce, sırasıyla;

  1. Oyunun Videosu (Fragman)
  2. Oynanış Videosu (Gameplay)
  3. Oyunun Kendisi (SONUNDA!)

Olarak karşımıza çıkar, Code Vein ise 2 Mayıs’ta karşımıza 1. Madde ile çıkacak! Yani kısacası, tüm hardcore oyun severlerin dört gözle beklediği oyun olan Code Vein’in ilk videosu 2 Mayıs’ta karşımızda! Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz ya da sorununuz varsa yorum kısmından belirtmeyi unutmayın. İyi Okumalar ve şimdiden İyi Seyirler!

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir