Çinden Ucuza Harika Donanımlar #1 Klavye

Merhaba OyunLobi Takipçileri bugün sizlerle Cinden sipariş edilen ve oldukça beğenilen klavye olan MotoSpeed CK108’i inceleyeceğiz.

Arkadaşlar ürünü Çinden sipariş edebiliyorsunuz sadece,fiyatı şuan 62 dolar kargosu bedava ama 20-35 gün icinde geliyor.Hızlı sipariş istiyorsanız ise 5-10 dolar fazla verip bu kargo süresini 2 kat azaltabiliyorsunuz.

Mavi Swichlere sahip olan CK108 Tasarım ve donanımsal olarak bütün ihtiyaçlarınızı karşılabiliecek seviyede ancak cinden üretildiği için herkesin ön yargısı var bu tür şeylere. Siz eğer markaya takmıyorum. Tasarımsal olarak ve fiyat olarak iyi olsun diyosanız tam size göre bir ürün diyebiliriz. Sizlerin bu klavyede beğenmediğiniz kısımlar varmı var ise yorumda belirtiniz. Birçok ışık sistemi olan klavye şık tasarımıyla büyülüyor. Ancak markasından dolayıda da birçok eleştiriye maruz kalmış.

Ayrıca Çinden donanım dizme serisi haftada bir veya iki kez gelecek diye düşünüyorum.

Ayrıca videoya ya da göz atabilirsiniz…

http://www.youtube.com/watch?v=XVm90vdunMU

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir