Call of Duty: WW2 Çıkıyor !

Herkese merhaba.

Uzun zamandır beklenen Call of Duty oyununun yeni serisi geldi. Adı kararlaştırıldı Call of Duty: WW2. İşin kötü tarafı da bu Call Of Duty serisinin son oyu olacağı konuşuluyor. Oyunun konusu 2. Dünya savaşı. Yani modern silahlar değil o eski savaşlarda kullanılan silahların zevkini alacağız. Oyun bütün platformlarda çıkacağından dolayı herkes bu zevki yaşayacak. Oyunun detaylı bilgileri 26 Haziranda Activison kendi sitesinde paylaşılacak.

Kafalara takılan bir olay var. Oyunu Sledgehammer Games oyun firması üstendi. Akıla takılmasının sebebi Call of Duty: Advanced Warfare oyununu da aynı firma üstlendi ve oyun çok bağımsız bir şekilde gelişerek değişikliklere uğradı. Aynı şekilde para ile silah alma sistemi ve kutu açma sistemi gibi para yatırarak elde edebileceğiniz sistem bu şirket tarafından yapıldı.Oyunun kapağı da şimdiden belli olmuş gibi gözüküyor. Fakat kesin değil. Gelişmeler takip edilecek.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir