Beyond Good & Evil 2 Hakkında Bilgi

Ubisoft, E3 2017 basın toplantısında Beyond Good & Evil 2’yi gösteriyor.

Beyond Good & Evil 2, aslında 2008’de geriye dönük olarak ilan edildi, ancak o günden beri oyun hakkında pek az şey söylendi. E3’te olması beklenmiyordu.

Beyond Good & Evil 2’nin henüz bir çıkış tarihi yok; Ancak Ubisoft, oyuncuların beta testini yapacak bir “Space Monkey” programı sundu. Yakında Beyond Good & Evil web sitesinde Space Monkey programına kaydolabilirsiniz.

E3 2016’da, Ubisoft başkanı Yves Guillemot Michel Ancel’in Beyond Good & Evil 2 üzerinde çalışmakta olduğunu doğruladı; ancak resmi açıklamasını ne zaman göreceğimizi söyleyemedi. Ekim 2016’da şirket Beyond Good & Evil 2’nin geliştirildiğini bir kez daha teyit etti.

Ubisoft, Beyond Good & Evil 2 hakkındaki oyun ayrıntılarını açıklamadı; ancak stüdyo, “büyük, kesintisiz bir çevrimiçi çevre” özelliği olacağını ima etti. Oyuncular ayrıca birden fazla gezegen ve ay arasında gezmek zorunda kalacaklardır diye ekledi.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir