Battlefield V sistem gereksinimleri nasıl?

Battlefield V sistem gereksinimleri, Battlefield V, Battlefield V sistem gereksinimleri nedir? Battlefield V hangi bilgisayarlar destekler, Battlefield V minumum sistem gereksinimleri nedir? Battlefield Vietnam

Oyunun detaylarını kısaca anlatacak olursak eğer oyun 2. Dünya Savaş’ını konu alacak. Battlefield V, DICE’ın uzun süredir devam eden Battlefield serilerindeki yeni bir unvan. Bildirildiğine göre, Battlefield 1’e bir rakip olacak ve 2. Dünya Savaşı sırasında kurulacak.

Battlefield V detaylar

Battlefield serisi, Vietnam’ın ormanlarından plajlarına uzanan daha yoğun bir piyade deneyimi, daha fazla ateş gücü, modern silahlar ve taşıtlarla yeni bir döneme girdi. Battlefield Vietnam‘da oyuncular, farklı asker sınıflarından karakterler seçebildiler.

Battlefield v sistem gereksinimleri
Bu oyunda etkileyici yeni savaş senaryoları da yer aldı: Bir düşman kompleksine helikopterlerden oluşan filoyla topyekün saldırı, sık ormanlık arazide düşman askerlerine pusu kurma ve ormandan geçen tehlikeli bir nehirde PT botuna kaptanlık etme gibi senaryolar bunlar arasında sayılabilir.

 Battlefield V (Vietnam) sistem gereksinimleri PC

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir