Açlığınızı Unutturacak 5 Oyun

0

OyunLobi takipçilerine selamlar.

Bildiğiniz gibi ramazan ayındayız. Açlığı unutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu gün oynarken açlığı bırakın oruç olduğunuzu unutturacak 5 oyun sunacağım. Bu oyunlar yaygın oyunlar olduğu için bir çoğunu biliyorsunuzdur zaten.

1-Euro Truck Simulator 2

Ets2 tır sürdüğünüz bir oyundur. Yani tırcı şoförü oluyorsunuz. Bir çoğunuzun bilgisayarının 64 bit desteklediğine dayanarak multiplayer oynamanızı tavsiye ediyorum. İşe biraz da eğlence katarak arkadan uzun yol şarkıları açarak eğlenebilir ve aynı zamanda arkadaşlarınız la beraber tır sürme zevkini alabilirsiniz.

2-Mount and Blade

Hangi serisi olursa olsun size büyük bir zevk verecektir. Warband üzerinden konuşacak olursak kendi karakterinizin tipini detaylı bir şekilde ayarlayabilir, nasıl bir geçmişi olduğunu seçebilir ve yavaş yavaş gelişerek imparatorluklar kurabilirsiniz.

3-Warframe

Bilim kurgu temalı olan oyun Free to Play olmasına rağmen gerçekten zevkli. Multiplayer olan çoğu oyundan farklı. Ramazan harici de oynayabileceğiniz para ile üste çıkmadığınız nadir oyunlardan. Sadece bilgisayarda değil Ps4 platformunda da bu oyun var. Oyunun mekanı uzayda. Yani yer çekimine karşı savaşırken aynı anda karşı takımınız ile savaş içindesiniz.

4-Grid 2

Oynayabileceğiniz en güzel araba yarış oyunlarından bir tanesi. Harika grafikleri ve zor mekaniği ile öğrenirken zevk alacağınız ve aynı zamanda sizi içine çekecek yarışlara sahip.

5-Farming Simulator 17

Gerçekçi grafikleri, zorlukları ve mekanikleri ile yavaş yavaş gelişme göstereceğiniz harika bir tarla oyunudur. (Tarla dediğim için özür dilerim doğru kelimeyi bulamadım :P) İsterseniz arkadaşlarınızla isterseniz tek başınıza oynayın her türlü zevk alacaksınız.

CEVAP VER