2018 yılında çıkacak PS4 oyunları

2018 yılında çıkacak PS4 oyunları, 2018 yılında çıkacak olan Playstation 4 oyunları nelerdir? PS4 en yeni oyunları nelerdir? PlayStation 4 en yeni oyunları God of War nedir? Erica PS4 oyunu nasıl bir oyun, Playstation 4 2018, ps4 2018 çıkacak oyunlar

2018 yılında çıkacak olan Playstation 4 oyunları

2018 yılı oyun dünyasını da çok yakından ilgilendiren bir yıl olacak gibi görünüyor. Artık daha güçlü oyun şirketleri bulunuyor, buda oyun dünyasını karıştıracak gibi görünüyor. Birçok kullanıcı Pc oyunlarına daha bağlı gibi görünse de PS4 kullanıcıları da gün geçtikçe artıyor.

Bugün sizlere bu yıl çıkacak olan Playstation 4 oyunları hakkında bilgi vereceğiz. Sıralamamızın bir önemi yok bu sıralama değişebilir bunu da bilmenizi isterim.

1.God of War : Santa Monica Studios’un geliştirmiş olduğu oyun şimdiden merakla beklenen oyunlar listesinde ilk sırayı almış gibi görünüyor. Oyun içeriği hakkında bilgi verecek olursak eğer, Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli. God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

God of War PS4, ne zaman çıkacak

God of War oyun özellikleri

1080p çözünürlük

Titreşim işlevi

Tek oyuncu

2. World of Warriors : Virtual Toys’un geliştirmiş olduğu bir oyun. Oyunun içeriği ile ilgili bilgi verecek olursak, Yeryüzündeki hanedanlığımızın çok ötesindeki gizemli bir krallıkta, tarihin en iyi kahramanlarından oluşan ordular, Wildlands olarak bilinen bir dünyada bir araya gelmiştir. Yerel ya da çevrimiçi karşılaşmalarda savaş naraları atarak düşmanların kalbine korku salan Romalılar, Vikingler, Samuraylar, Aztekler, Spartalılar ve daha birçoğu sivri silahlarıyla, acımasız özel saldırılarıyla göreve çağrıya kulak veriyor. Çevrenin savaşın akışını lehinize çevirebilecek bir mekanik olduğu, Temple of Epics’ten eşsiz arenalara kadar çeşitli yerlerde savaşçıları çağırın. Rakiplere karşı savaşın, yerel dört oyunculu eşli modda arkadaşlarınızla takım olun ya da Wildlands’ın şampiyonu olmak için çevrimiçi olup çevrimiçi liderlik tablosunda üst sıralara çıkmak için mücadele edebilirsiniz.

World of Warriors PS4, ne zaman çıkacak

World of Warriors oyun özellikleri

1080p çözünürlük

Uzaktan oynatma

Titreşim işlevi

Ağ özellikleri

Ağ üzerinden oynama

Share Play

1-4 arası aynı anda oyuncu (Ağ destekli)

3. Far Cry 5 : Ubisoft Montreal’ın geliştirmiş olduğu bir oyun. Oyunun zaten belli bir kullanıcısı bulunmakta, yeni kullanıcılar kazanacağından ise herkes emin gibi görünüyor. Oyunun içeriği ise Project at Eden’s Gate tarikatı Hope County, Montana’nın neredeyse tamamını ele geçirince kapana kısılan yerlilerin iki seçeneği vardı: Kurtuluşu kabullenmek veya onlara cehennemi yaşatmak. Hope County insanlarıyla birlikte siz de baş kaldırıp şehri yağmacı tarikat ve tarikatın karizmatik liderleri Joseph Seed ve diğer üç kardeşinin yani “Herald” ailesinin elinden kurtarın. Sıradan halkla yardımlaşın, düşmana karşı silahlarınızı birlikte kuşanın ve baskıcı tarikatla savaşarak topluluğu ve özgürlüklerini kurtarın.

Far Cry 5 PS4, ne zaman çıkacak

Far Cry 5 özellikleri

1080p çözünürlük

1 oyuncu

Ağ üzerinden 2 oyuncu destekliyor

4. Marvel’s Spider-Man : Insomniac Games’ın geliştirmiş olduğu bir oyun olan Marvel’s Spider-Man içeriği ile de birçok oyuncuya hitap etmektedir. Dünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birinin başrolde olduğu Marvel’s Spider-Man oyununda duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yetenekleri, doğaçlaması ve ağ hareketleri gibi öne çıkan özelliklerinin yanı sıra daha önce hiçbir Spider-Man oyununda görülmemiş unsurlar tanıtılacak. Bu, parkur manevralarından çevreyi kullanmaya, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha önce hiç oynamadığınız türden bir Spider-Man oyunu. Marvel ve Insomniac Games ekipleri bir araya gelerek yepyeni ve otantik bir Spider-Man hikâyesini oluşturdular. Bu daha önce tanışmadığınız ya da bir filmde görmediğiniz bir Spider-Man değil. New York Şehri’nde büyük suçlarla savaşarak epey deneyim kazanmış bir Peter Parker. Aynı zamanda New York halkının kaderini omuzlarında hissederken karmaşık kişisel hayatını ve kariyerini dengelemek için mücadele ediyor.

Marvel's Spider-Man PS4, oyun lobi

Marvel’s Spider-Man özellikleri

1080p çözünürlük

Titreşim işlevi

Tek oyuncu

5. The Persistence : Firesprite Ltd’ın geliştirmiş olduğu bir oyun. İçeri ise The Persistence’da başarısız bir uzay boşluğu görevinin tek kurtulanı olarak, mutasyona uğramış eski mürettebat arkadaşlarınızın üstesinden gelecek gücü bulun. Korkunç bir karanlık madde kazasından sonra, birinci sınıf sömürgeleştirme gemisi The Persistence, bir kara deliğin kıyısında mahsur kalır ve tüm mürettebat cinayete meyilli ve korkunç aberasyonlara dönüşür. Mahsur kalan gemiyi tamir etmek ve tekrar Dünyaya inmek için düşman grupları arasından gizlice geçin ve mücadele ederek yolunuzda ilerleyin.

The Persistence PS4, ne zaman çıkacak

The Persistence PS4 özellikleri

PlayStation VR gerekir

Tek veya çift kişi oynanabilir

Yorum atarak bizlere destek olabilirsiniz. Teşekkürler.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir