2017’nin en yeni oyunları nelerdir?

1
2017 yılında piyasaya çıkan en yeni oyunlar ve detayları.

2017’de piyasaya çıkacak en yeni oyunlar nelerdir? 2017 yılının en iyi oyunları nelerdir? 2017 en yeni oyunlar ve alanları nelerdir? 2017 yılında piyasaya çıkan en yeni oyunları nelerdir? 2017 yılında piyasaya çıkan en yeni oyunlar ve detayları.

2017 yılının en yeni oyunları nelerdir?

Bu yıl oyun pazarı piyasaya çok hızlı bir giriş yaptı. Her geçen yıl daha büyük bir potansiyeli içerisinde barındıran oyunlar, gittikçe daha büyük bütçelere ulaşıyor. Oyunların kendi aralarındaki bu rekabeti kullanıcıları sevindirecek gibi görünüyor.

2017 yılının en yeni ve en güzel oyunlarını sizlerle paylaşıyoruz. İlk oyunumuz Tekken 7, serinin 7. oyunu olan Tekken 7’de artık tekil dövüşlerin yanı sıra hikaye Modu’na geçiş yapılmış. Hikaye modu ile birlikte görsellikler ve oyun kalitesi de bir hayli artmış gibi görünüyor.

tekken 7 en iyi oyunlar
tekken 7 en iyi oyunlar

Tekken 7’yi oynayabileceğiniz platformlar ise PC, PlayStation 4, Xbox One ve Arcade

İkinci oyunumuz ise İnjustice 2, serinin ikinci oyunu olan İnjustice 2 tam bir kahramanlık oyunu, kahramanlık oyunları sevenler için gerçekten harika bir görsel desteğe ve akıcılığa sahip. Mortal Kombat ile birlikte sıralamaya giren oyunlar arasında yerini şimdiden almış bulunuyor.

Üçüncü oyunumuz ise Horizon Zero Dawn, bu oyun ise sadece PlayStation 4 için geliştirilmiş bir bilim kurgu oyunudur. Robotlarla dövüştüğümüz bu oyunun kalitesi ve kitlesi ise hiçte fena değil. Bilim kurgu sevenler için idealin dışında bir oyun.

2017’de piyasaya çıkacak en yeni oyunlar nelerdir?

Dördüncü oyumuz ise Prey, tamamen bilim kurgu üzerine odaklanmış olan bu oyun, bilim kurgu seven bir çok oyuncular tarafından şimdiden sıralamada yerini almış görünüyor. Bilim kurguya ek olarak korgu ve gerilim içeren bu oyun gayet etkileyici ve akıcılığa sahip. Grafikleri ve görselliğine ise diyecek söz yok.

Prey’i oynayabileceğiniz platformlar ise, PlayStation 4, PC ve Xbox one

Nioh ile beşinci oyunumuzu tanıtıyoruz, Nioh en zor oyunlar arasında diyebiliriz. Zor oyunları seven oyuncular için ideal bir oyun denilebilir. PlayStation 4 için özel olarak geliştirilen bir diğer oyunda Nioh’tur. Japonya kültürünü içerisinde barındıran oyunun içeriği ise tamamen Samuray kültürünü içeriyor. Tamamen Aksiyon üzerine kurulmuş bu oyun birçok kullanıcıyı PlayStation 4’e bağlayacak gibi görünüyor.

1 YORUM

CEVAP VER